EN

Katarzyna Dodd

Katarzyna Dodd jest psychologiem klinicznym, teologiem i terapeutą EFT. Wykształcenie z psychologii uzyskała w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, a z teologii w CTU w Chicago. W swojej praktyce stosuje metody pracy z emocjonalnymi poziomami konstrukcji świadomości wykraczające poza ramy tradycyjnej terapii. Jest współtwórcą Procesu Inherencji®, prostej ale potężnej metody, która otwiera ludzką świadomość na głębokie wymiary doświadczania codziennego życia. Jest autorką książki Jesteś Marzeniem Wszechświata.

„Nie ma dla mnie nic bardziej fascynującego niż poznawanie i poszerzanie samoświadomości. Widzę jej obecność wszędzie: w moich relacjach, w pracy, w naturze, w zmianach życiowych, w innych ludziach, jak również w zmywaniu naczyń i wyrywaniu chwastów w ogródku. Ten fenomen zachwyca mnie nieustannie.”

„Kiedy miałam 8 lat, już wtedy wiedziałam w jakim celu przyszłam na Ziemię. Tego lata zachorowałam i spędziłam 2 tygodnie w szpitalu dziecięcym. Gdy z niego wychodziłam, zatrzymałam się na parkingu, spojrzałam za siebie i powiedziałam do mamy: 'Kiedyś tu wrócę i wszystkim pomogę wyzdrowieć”. Od tego momentu, wszelkie działania i wybory były skierowane na ten cel. Rezultaty zapierają dech w piersiach. I nadal jest więcej do odkrycia i podzielenia się.”