EN

Sesje prywatne


Podczas sesji zostaniesz poprowadzony/a przez 6 kroków Procesu Inherencji. Proces pomaga świadomości odkryć własne emocjonalne przywiązania do danego problemu, jaki dręczy.

Nie ma potrzeby analizowania samego problemu, ponieważ problem sam w sobie nie ma żadnej mocy. Nasze emocjonalne przywiązanie do niego czyni go żywym i realnym.

Odkrywanie nieświadomych motywów, które powodują istnienie problemu, może być bardzo zaskakujące. W świadomym umyśle nigdy byśmy nie pomyśleli w dany sposób, podczas gdy tak naprawdę właśnie to rządzi naszym światem. Motywy te znajdują się na głębszym poziomie przetwarzania informacji i są różne od emocjonalnych problemów jakich jesteśmy świadomi w naszym codziennym umyśle.

Proces Inherencji w prosty sposób wynosi je na powierzchnię.

Dzięki uwolnieniu emocjonalnych przywiązań i ukrytych motywów, automatycznie odzyskujemy odłączoną część własnego Ja, która teraz może wrócić do esencji wewnątrz. Z perspektywy głębokiego Ja, początkowy problem nie istnieje i nigdy nie istniał. Uczucie odzyskanego połączenia głębszego Ja jest potężnym stanem. 

  • Sesje odbywają się online.
  • Ilość sesji zależy od tego, jak złożony jest problem, nad którym chcesz pracować, oraz jak wiele emocjonalnych przywiązań do niego ujawni się podczas pracy.
  • Pierwsza sesja wymaga 2 godzin, kolejne do ustalenia.
  • Koszt 1 godziny sesji 270 zł.

Umów sesję z Kasią Dodd

Umów sesję z Ewą Filipkowską

 
„Z Procesem Inherencji zetknęłam się na indywidualnej sesji terapeutycznej. Już w trakcie pierwszego ćwiczenia odczułam, jak przemożne i skuteczne jest to narzędzie. Zablokowane przez lata emocje zaczęły „puszczać”. W trakcie wykonywania ćwiczenia i tuż po jego zakończeniu miałam dreszcze i czułam wręcz wyczerpanie fizyczne, ale to co najważniejsze, pojawiło się uczucie ulgi. Z każdą kolejną sesją było tylko lepiej. W bardzo wymierny sposób zaczęłam odczuwać to, że wychodzę z bardzo mrocznej przestrzeni negatywnego myślenia, w której tkwił mój umysł, chyba od dzieciństwa.
Aby wszystko jeszcze lepiej zrozumieć sięgnęłam po książkę „Jesteś Marzeniem Wszechświata„. Przeczytałam ją z zapartym tchem dwa razy. Chociaż książka dotyczy ludzkości, ja miałam wrażenie, że jest o mnie i moich problemach.
 
Obserwując efekty kolejnych ćwiczeń Procesu Inherencji zdecydowałam się na udział w warsztacie Integracja Wewnętrznego Rodzica i Dziecka.
W trakcie intensywnej praktyki procesu, w ramach warsztatu doświadczyłam kolejnych pozytywnych zmian, nawet na poziomie fizycznym. Zniknął problem wypadających włosów, z którym zmagałam się od wielu lat. Moje samopoczucie, samoocena, akceptacja siebie i tego, co dookoła, uległa ogromnej poprawie. Lubię siebie, lubię innych i mam zaufanie do Życia. Przed terapią i praktyką procesu, byłam dokładnie na przeciwnym biegunie.
 
Dzięki terapii opartej na praktyce Procesu Inherencji, w krótkim czasie, moje życie zyskało nowy, pozytywny wymiar. DZIĘKUJĘ!!!!!!”
Ela z Holandii