EN

 

Katarzyna Dodd i Ewa Filipkowska od wielu lat pracują w poszerzonych stanach świadomości, eksplorując głębiny ludzkiego wnętrza i obszar łączący wymiar intelektualny z wymiarem głębokiego odczuwania. Z tej właśnie pracy wyłonił się Proces Inherencji. Jest to ścieżka integracji odłączonych części głębszej Jaźni i sprowadzenia ich do domu.

 

Katarzyna Dodd jest psychologiem klinicznym, teologiem i terapeutą EFT. Wykształcenie z psychologii uzyskała w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, a z teologii w CTU w Chicago. W swojej praktyce stosuje metody pracy z emocjonalnymi poziomami konstrukcji świadomości wykraczające poza ramy tradycyjnej terapii. Jest współtwórcą Procesu Inherencji®, prostej ale potężnej metody, która otwiera ludzką świadomość na głębokie wymiary doświadczania codziennego życia. Jest autorką książki Jesteś Marzeniem Wszechświata.

„Nie ma dla mnie nic bardziej fascynującego niż poznawanie i poszerzanie samoświadomości. Widzę jej obecność wszędzie: w moich relacjach, w pracy, w naturze, w zmianach życiowych, w innych ludziach, jak również w zmywaniu naczyń i wyrywaniu chwastów w ogródku. Ten fenomen zachwyca mnie nieustannie.”

„Kiedy miałam 8 lat, już wtedy wiedziałam w jakim celu przyszłam na Ziemię. Tego lata zachorowałam i spędziłam 2 tygodnie w szpitalu dziecięcym. Gdy z niego wychodziłam, zatrzymałam się na parkingu, spojrzałam za siebie i powiedziałam do mamy: 'Kiedyś tu wrócę i wszystkim pomogę wyzdrowieć”. Od tego momentu, wszelkie działania i wybory były skierowane na ten cel. Rezultaty zapierają dech w piersiach. I nadal jest więcej do odkrycia i podzielenia się.”

Ewa Filipkowska nauczyciel duchowy, life coach i hipnoterapeuta. Twórca metody Powrót do Portalu Serca, określanej jako spotkanie ze sobą na głębokim poziomie, umożliwiające klientowi dostęp do jego wewnętrznej wiedzy. Współtwórca Procesu Inherencji, prostej i potężnej metody, która umieszcza świadomość w idealnie zsynchronizowanym miejscu, nazywanym „punktem zero”. Swoje kwalifikacje zdobyła w Anglii poprzez ukończenie Kwantowego Uzdrawiania Hipnozą. Jest również certyfikowanym bioenergoterapeutą i praktykiem Psych-K. Wcześniej prowadziła gabinet w Londynie. Po powrocie do Polski w 2011, prowadzi sesje online oraz udziela konsultacji za pomocą WhatsApp / Skype / telefon.

„Zawsze czułam się jak wędrowiec. Poszukiwacz żyjący w niekończącej się pogoni za prawdą, wolnością i nieograniczonością. Odkryłam, że spośród wielu dróg, ta której szukałam, wiedzie do wewnątrz. Jest pewien szczególny punkt w świadomości, po dotarciu do którego umysł się porządkuje. Dzięki temu zyskuję dostęp do kompletnie innej percepcji. Nazywam to „spotkaniem ze sobą”, Ewolucją Przebudzonej Świadomości. Tego uczucia nie mogę z niczym innym porównać. Znajduję tam wewnętrzną ciszę, godność, moc i autentyczność oraz to poczucie, że wróciłam do domu…”